Menu

SCHODY/POSADZKI

<<<

realit1srealit2srealit3srealit4s

realit5s realit6srealit7srealiz8s

realiz9sreal10s

Bardzo ważnym elementem wykończenia wnętrza domu, czy też mieszkania, są wszelkiego rodzaju schody oraz posadzki, które obecnie, co raz częściej wykonywane są z naturalnych kamieni ozdobnych, przede wszystkim takich, jak marmur, czy też trawertyn. Stosunkowo często możemy także spotkać się z zastosowaniem granitu, szczególnie w przypadku schodów kamiennych, bowiem jest to materiał o wyjątkowo wysokim poziomie wytrzymałości.

Jeśli chodzi o posadzki, to na chwilę obecną przeważają wszelkiego rodzaju posadzki marmurowe, bowiem jest to materiał o zdecydowanie najwyższym poziomie estetyki, aczkolwiek trzeba pamiętać, iż jednocześnie jest jednym z najdroższych rozwiązań. W przypadku zaś schodów kamiennych, stosowane są zamiennie zarówno marmury, trawertyny jak i granit, ze wskazaniem oczywiście na najbardziej wytrzymały granit.

Przede wszystkim jednak, poprzez wykonanie schodów kamiennych, czy też posadzki marmurowej, zagwarantujemy sobie bardzo wyraźne podniesienie prestiżu naszego wnętrza co jest przecież niesłychanie istotną kwestią, bowiem estetyka wykończenia wnętrza, wpływa na nasze samopoczucie w naszym własnym domu.